Neden Biz?

21. yüzyıl teknolojilerinin en büyük getirilerinden birisi artan dijitalleşmedir. Çağımızın getirdiği dijitalleşme hayatımızın her alanına sirayet etmiş durumda. Artık her işimizi telefon, bilgisayar ve tabletlerimizle yapabilmekteyiz. Peki, her şey bu kadar teknolojiyle bağdaşmışken neden hala çağımızın çok getirisinde kalmış klasik, karton menüleri kullanıyoruz? QR menü ile çağımızın teknolojilerine ayak uydurmak artık çok kolay.

Karekod menü kullanımının pek çok avantajı mevcut. Bunların en başında ise içerisinde bulunduğumuz sıkıntılı dönemde hijyen koşullarının artan önemini karşılayabilmesi gelmektedir. Artık kafe, restoran, bar gibi umuma açık işletmelerde herkesin dokunduğu menülere temas etmek zorunda değilsiniz. Temassız menü seçeneğiyle sadece kendi telefonunuza kullanarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Böylece hastalık bulaşma riskini mümkün olduğunca aza indirebilirsiniz.

Dijital menülerin bir başka avantajı ise kullanım sürelerinin ömürlük olmasıdır. Dijital menülerinizi hiçbir yıpranma olmadan yıllarca kullanabilirsiniz. QR menülerin yıpranma, yırtılma, üzerine bir şey dökülme, kayıp olma gibi dezavantajları yoktur. Ayrıca ürün ve fiyat değişiklikleri için tekrar tekrar menü bastırmanıza da gerek yok. Birkaç tıkla ürün ekleyip, çıkarabilirsiniz. Yine aynı şekilde istediğiniz an fiyatlar üzerinde oynama da yapabilirsiniz.  Tüm bunlar için tek yapmanız gereken yönetici hesabınızla sisteme bağlanmak ve gerekli değişiklikleri yapmaktır.

Ayrıca, Türkiye genelinde kişi başı kağıt-karton tüketimi 70 kg. Bu ise yılda 7 ağaca denk gelmekte. Yani restoran, kafe ve barlarda kullandığımız her menü doğadaki bir ağacın gövdesinden alınan bir parça. Bu hızla gidersek yakında Türkiye’deki tüm ağaçları keseceğiz. Siz de bilinçli vatandaşlar olarak üzerinize düşeni yapabilir ve karekod menü sistemine geçerek doğayı koruyabilirsiniz.

Sitemizin verdiği bir diğer hizmet ise web sitesi tasarlamaktır. Günümüz şartlarında artık küçük ya da büyük her işletmenin bir web sitesi bulunmakta. Bundan birkaç yıl önce işletmelerin müşterileri sadece bulundukları muhitte yaşayanlardan oluşmaktaydı. Fakat gelişen IT hizmetleri sayesinde bu kısıtlamalar ortadan kalktı. Doğru kurulan ve yönetilen bir web sitesiyle tüm Türkiye hatta dünya vatandaşları artık potansiyel müşteri konumundadırlar.

Eğer web sitenizi profesyonel bir sağlayıcıya yaptırırsanız kısa süre içerisinde pek çok tıklanma sayısına ulaşabilirsiniz. Bu sadece satışlarınızda artışa değil aynı zamanda da tanınırlığınıza katkı sağlayacaktır. Unutmamak gerekir ki hangi sektörde olursa olsun kalıcı olmak için tanınır olmak gerekir. Tanınır olmak için de markalaşmak şarttır. Ve 21. yüzyılda interneti kullanmadan bir markaya dönüşmek mümkün değildir. Eğer siz de işletmenizi bir marka haline getirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Unutmayın 21. yüzyıl dijitalleşmenin ve internetin yüzyılıdır. Bu yüzyılda ayakta kalmak isteyen her işletme ise bu çağın gerekliliklerini yerine getirmelidir. Gerekli koşullarda değişmeli, dönüşmeli ve koşullara ayak uydurmalıdır. Siz bu dönüşümü gerçekleştirirken biz de tüm profesyonel ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmetinizdeyiz.


Whatsapp Destek

Hulusi Yılmaz

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?