Hakkımızda

2003 yılından günümüze kadar yazılım geliştirme hizmetleri, e-ticaret hizmetleri, sosyal medya danışmanlığı, profesyoneller için kurumsal web sitesi tasarımı, QR kodlu menü gibi özgün ve yenilikçi hizmetler sunan uzman ekibimiz yaptığı işlerle kısa sürede bu alanda adını duyurmuştur. Yenilik, gelişim ve müşteri memnuniyetinin maksimizasyonu kurulduğu tarihten bu yana şirketimizin değişmez esaslarıdır. Bu sektörde sahip olduğumuz 17 yıllık deneyim siz kıymetli müşterilerimize kaliteli ve profesyonel hizmet vermemize olanak sağlamaktadır.

Şirketimiz kurulduğu tarihten bu yana ömür boyu müşteri memnuniyeti ve koşulsuz destek anlayışı ile hareket etmektedir. Bu doğrultuda uzman kadromuz 7/24 canlı destek hizmeti sunmaktadır. Günün her saatinde canlı destek ekibimize ulaşabilir ve karşılaştığınız sorunları mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.  

Şirket olarak en çok önem verdiğimiz bir diğer husus ise kurumsal şeffaflıktır. Müşterilerimiz ürün siparişi verdikleri andan itibaren IT ekibimizle iletişim halinde olarak gelişmeleri ve çalışmalarımızı anbean takip edebilmektedir. Bizim için önemli olan sizin ne istediğinizdir. Uzman kadromuz sizlere sunacakları profesyonel hizmet ile aklınızdaki soyut fikirleri somut tasarımlara dönüştürecektir.

Sahip olduğumuz uzman kadro ve tecrübe, sürekli değişim ve gelişim, kurumsal şeffaflık,  özgün, yenilikçi ve müşteri memnuniyetini merkeze alan anlayış bizi 17 yıldır bu sektörde öne çıkarmıştır. Şirket mottomuz; “Müşteriye istediği hizmeti istediği gibi doğru ve tam zamanında ulaştırmaktır!”

 

Değerli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla detaya sahip olmak isterseniz iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. 


Whatsapp Destek

Hulusi Yılmaz

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?